Akredytacje medialne na mecz i rundę wiosenną

Rozpoczął się proces akredytacyjny dla przedstawicieli mediów zamierzających pracować na meczach Podbeskidzia w rundzie wiosennej, oraz proces przyznawania akredytacji jednorazowych na mecz 22. kolejki ze Stalą Mielec.

Wnioski akredytacyjne należy składać poprzez system Accredito po wyszukaniu odpowiedniego wydarzenia Runda wiosenna 2019 lub Podbeskidzie - PGE FKS Stal Mielec spośród wydarzeń organizowanych przez biuro prasowe TS Podbeskidzie.

Akredytacje Runda Wiosenna 2019 obowiązywać będą na całą rundę wiosenną, wszystkie siedem meczów TS Podbeskidzie w roli gospodarza w ramach Fortuna 1 Ligi. 

Akredytacje Sezon 2018/19 wydane przed 1. kolejką są ważne na cały sezon - posiadacze takich akredytacji nie muszą składać nowego wniosku wyłącznie na rundę wiosenną.

Jedyną możliwą drogą złożenia wniosku jest system Accredito.

Akredytacje wydawane będą w Recepcji Media (przy wejściu na sektor 34 G oraz do sali konferencyjnej).

Miejsce parkingowe przyznawane będzie na podstawie osobnego wniosku złożonego drogą mailową na adres rzecznik@tspodbeskidzie.pl ilość miejsc do dyspozycji przedstawicieli mediów jest ograniczona, pierwszeństwo udzielane jest redakcjom współpracującym z klubem jako patroni medialni, w dalszej kolejności decyduje czas zgłoszenia.

Przed złożeniem wniosku akredytacyjnego, każdy aplikujący zobowiązany jest zaakceptować Regulamin współpracy z mediami w sezonie 2018/19

MENU