Akredytacje stałe - wnioski od dziś

Od 2 lipca możliwe jest składanie wniosków o akredytacje stałe dla dziennikarzy pracujących na meczach Podbeskidzia w sezonie 2018/19.

Wnioski akredytacyjne należy składać poprzez system Accredito po wyszukaniu wydarzenia Sezon 2018/19 spośród wydarzeń organizowanych przez biuro prasowe TS Podbeskidzie.

Akredytacje stałe obowiązywać będą na cały sezon rozgrywkowy, wszystkie mecze TS Podbeskidzie w roli gospodarza, zarówno w ramach Nice 1 Ligi, jak i Pucharu Polski.

Wnioski o akredytacje jednorazowe można będzie składać bezpośrednio przed kolejnymi meczami.

Jedyną możliwą drogą złożenia wniosku jest system Accredito.

Akredytacje stałe wydawane będą w Recepcji Media (przy wejściu na sektor 34 G oraz do sali konferencyjnej) od 14 lipca na każdym meczu TS Podbeskidzie na Stadionie Miejskim.

Miejsce parkingowe przyznawane będzie na podstawie osobnego wniosku złożonego drogą mailową na adres rzecznik@tspodbeskidzie.pl. ilość miejsc do dyspozycji przedstawicieli mediów jest ograniczona, pierwszeństwo udzielane jest redakcjom współpracującym z klubem jako patroni medialni, w dalszej kolejności decyduje czas zgłoszenia.

Przed złożeniem wniosku akredytacyjnego, każdy aplikujący zobowiązany jest zaakceptować Regulamin współpracy z mediami w sezonie 2018/19

MENU