Avanti razem z TSP


Pizzeria Avanti, posiadająca oddziały w Bielsku-Białej, Wadowicach i Andrychowie związała się z Podbeskidziem umową partnerską.

Avanti to nie tylko pizza, ale także dania obiadowe, dlatego już przed oficjalnym ogłoszeniem współpracy klub korzystał z oferty Avanti m. in. w formie posiłków regeneracyjnych dla zawodników. Wspólnie przeprowadziliśmy także konkurs dla kibiców Górali, którzy wygrywali posiłek w Avanti – To na pewno nie koniec wspólnych akcji i myślę, że przede wszystkim kibice mogą na nich zyskać ponieważ chcemy, żeby nasz lokal stał się miejscem często odwiedzanym przez fanów Podbeskidzia – mówi Sabina Mrozek, manager pizzerii - Wiemy, że Podbeskidzie fanów ma także w Wadowicach i Andrychowie, zatem z pewnością przygotujemy konkursy i zabawy także dla nich.


To miły lokal z bardzo dobrymi posiłkami, serdecznie zapraszam naszych kibiców, aby korzystali z jego bogatego menu. Avanti znaczy naprzód, więc myślę, że razem z nowym partnerem będziemy szli w tym kierunku – skomentował prezes Tomasz Mikołajko.

Pizzerię Avanti znaleźć można: 

Bielsko-Biała, ul. Górska 134

Andrychów ul. Beskidzka 3

Wadowice Al. M.B. Fatimskiej 23

oraz na pizzeria-avanti.com

MENU