Awans juniorów 98/99 II

Drugi zespół juniorów TS Podbeskidzie z rocznika 98/99 pokonał najpierw zwyciężył swoją grupę w II lidze wojewódzkiej, a teraz pokonał w barażu Piasta Gliwice i uzyskał awans do I ligi.

Druga drużyna z rocznika prowadzonego przez trenera Pawła Łosia powieliła sukces rówieśników, którzy zwyciężyli I ligę wojewódzką i także odnieśli znaczący sukces!

Po triumfie w II lidze wojewódzkiej junior A1 "BOZPN" Gr. 4, w której młodzi bielszczanie zdobyli 63 punkty w 26 meczach (20 zwycięstw, trzy remisy, trzy przegrane) i osiągnęli imponujący bilans bramek 148 - 25, podopieczni trenera Łosia osiągnęli kolejny sukces - zwyciężyli w meczach barażowych z Piastem Gliwice. W pierwszym meczu w Gliwicach bielszczanie postawili pierwszy krok do awansu wygrywając 2:1, w środowym meczu u siebie postawili kropkę nad "i" - zwyciężyli 4:2 i po meczu mogli cieszyć się z wywalczonego awansu.

Gratulujemy!

Już w niedzielę ich rówieśnicy powalczą o awans do Centralnej Ligi Juniorów w meczu przeciwko CWZS Bydgoszcz - to spotkanie odbędzie się na Stadionie Miejskim w niedzielę 18.06, o godz. 11:00. Bilety w cenie 1 zł dostępne na bilety.tspodbeskidzie.pl oraz w sklepie TS Podbeskidzie w Gemini Park. Zapraszamy!

 

 

MENU