Bielbet: kolejny rok z Góralami

Firma Bielbet pozostanie sponsorem głównym Podbeskidzia także w sezonie 2017/18.

To już czwarty rok, w którym Bielbet będzie wspierał Podbeskidzie. Począwszy od  sezonu 2014/15  logo firmy widoczne jest na spodenkach meczowych zawodników Podbeskidzia. 
Dziś Kinga Łoś, dyrektor operacyjny Bielbetu oraz Tomasz Mikołajko, prezes Podbeskidzia ustalili warunki kontynuacji umowy sponsorskiej. Nowe porozumienie obowiązywać będzie do końca czerwca 2018 roku - Bardzo dziękuje pani Kindze, a także prezesowi Bielbetu panu Grzegorzowi Paszko, za zaufanie. Współpracując już przez tyle lat dobrze się poznaliśmy, i z każdym rokiem mam wrażenie, że ta relacja jest coraz lepsza -  komentował Tomasz Mikołajko.

 - Sponsoring Podbeskidzia to dla nas duże wyróżnienie i bardzo dobra forma reklamy. Wierzę, że dzięki temu firma Bielbet stała się jeszcze bardziej rozpoznawalną marką, a poprzez uczestnictwo w projekcie Podbeskidzie Business Cup jesteśmy także w stałym kontakcie z innymi przedsiębiorcami z regionu, którzy także są sponsorami bielskiego klubu – wyjaśnia Kinga Łoś reprezentująca Bielbet.

MENU