Bielskobiala.dlawas.info portalem patronackim klubu

Regionalny portal informacyjny BielskoBiala.dlawas.info należący do ogólnopolskiej sieci związał się z klubem umową partnerską.

Chcemy wzmocnić naszą siłę medialną w regionie, klubem interesuje się wiele osób z regionu i liczę na to, że dzięki współpracy z portalem BielskoBiala.dlaWas.info informacje z klubem będą do nich docierać - mówił prezes klubu Tomasz Mikołajko.

Również Monika Lisińska, właścicielka bielskobiala.dlawas.info wyraziła zadowolenie z podjęcia współpracy: Dla naszego portalu klub jest ważnym partnerem, Podbeskidzie to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w regionie dlatego na tej współpracy możemy tylko zyskać.

 


Platforma portali regionalnych DlaWas.info to pierwsza w Polsce sieć portali informacyjnych w modelu franczyzowym. Sieć portali informacyjnych DlaWas.info powstała w 2016 roku i już generuje setki tysięcy odsłon dziennie, co przekłada się na miliony odsłon miesięcznie. Portale obserwuje kilkaset tysięcy osób na najpopularniejszym portalu społecznościowym Facebook, gdzie informacje szybko docierają do mieszkańców danego miasta. 

Portale w sieci to jedne z najnowocześniejszych portali informacyjnych w kraju, z wieloma funkcjonalnościami i rozwiązaniami dla każdego miasta.

MENU