24.10.2018

Brede: Zbyt dużo mieliśmy słabych punktów

Krzysztof Brede: Gratulacje dla Jastrzębia za zwycięstwo. Mieliśmy dziś zbyt dużo słabych punktów, szczególnie w pierwszej połowie. W drugiej szybko pokazana została żółta kartka dla Modelskiego, na pewno nie pomogło nam to w odwróceniu wyniku. W szatni mówiliśmy sobie, że nie zagramy dwóch słabych połów, ale szybka kartka, pokrzyżowała nasze plany i wydawało się że będzie dużo trudniej. Udało się nam wprawdzie doprowadzić do wyrównania po stałym fragmencie gry, a mogliśmy jeszcze zdobyć bramkę na 2:1 po strzale Bougaidisa. Paradoksalnie grając w osłabieniu zdołaliśmy sobie stworzyć sytuacje bramkowe, a w pierwszej połowie, w równowadze nie potrafiliśmy tego zrobić, choć też dwie sytuacje nawet w pierwszej połowie mieliśmy. Mieliśmy dziś kilka słabych punktów w zespole i to uniemożliwiło nam odniesienie zwycięstwa. Pozytywem z dzisiejszego meczu na pewno jest to, że pokazaliśmy pewien charakter, grając w dziesiątkę doprowadziliśmy do wyrównania, pokazaliśmy charakter, dużą wolę walki, czyli coś czego zabrakło w pierwszej połowie. Jeżeli chcemy wygrywać mecze to nie możemy grać tak, jak dziś w pierwszej połowie.