Cennik biletów i karnetów

Już niebawem ogłoszony zostanie początek sprzedaży karnetów na nowy sezon piłkarskich rozgrywek w wykonaniu bielskiego Podbeskidzia - dziś ogłaszamy ceny w jakich dostępne będą karnety oraz bilety na mecze TSP!

KARNETY

Wzorem roku ubiegłego możliwy jest zakup karnetu na cały sezon, obejmujący 17 spotkań domowych Podbeskidzia w Bielsku-Białej zarówno w rundzie wiosennej jak i jesiennej, ale również można zdecydować się na karnet obejmujący wyłącznie rundę jesienną, podczas której na stadionie miejskim rozegranych zostanie 10 spotkań.

Oba karnety obejmują również ewentualne mecze Pucharu Polski do poziomu 1/8 finału. 

Kontynuując karnet SEZON kibic zyskuje cztery mecze gratis (w stosunku do pojedynczych biletów), przy kontynuacji karnetu RUNDA gratisem są dwa mecze. 

Ulgowe ceny obowiązują dla:

  • kobiet,
  • osób powyżej 55 roku życia
  • uczniów i studentów do 26 roku życia
  • posiadaczy kart:
    • "Rodzina +"
    • "Cieszyńska Karta Dużej Rodziny"
    •  "Karta Dużej rodziny"

Karty uprawniają do zakupu karnetów i biletów w formie ulgowej dla całej rodziny.

Dla dzieci do lat 5 opiekun musi odebrać w kasie darmowy bilet z wyznaczonym miejscem.

Na tanie karnety i bilety mogą liczyć osoby kibicujące w sektorze rodzinnym oraz uczestnicy programu przeznaczonego dla osób niepełnosprawnych - Podbeskidzie Bez Barier - osoba niepełnosprawna 0 zł, opiekun 5 zł.

Dodatkowo TS Podbeskidzie jest partnerem programu "WETERAN plus" - bilet w ramach programu kosztuje tylko 1 zł

Przypominamy, że w sezonie 2018/19 do dyspozycji kibiców będą wyłącznie trybuny Zachodnia, oraz Wschodnia, trybuny za bramką będą wyłączone ze sprzedaży. 

 

BILETY

Aby unikać kolejek w kasach w dniu meczu wprowadziliśmy od tego sezonu sprzedaż internetową czynną do trzech godzin przed meczem. 

Zachęcamy do zakupów biletów w przedsprzedaży wówczas będzie obowiązywał cennik podstawowy, natomiast osoby decydujące się na zakup w dniu meczu zapłacą o 5 zł więcej.

Cena biletów na pojedyncze mecze została obniżona w porównaniu z rokiem ubiegłym i w przedsprzedaży wynosić będzie 15 zł za bilet normalny i 10 za ulgowy.

MENU