CLJ: Z Pogonią Szczecin na Stadionie Miejskim!

W 6 kolejce Centralnej Ligi Juniorów Podbeskidzie zmierzy się przy Rychlińskiego z wicemistrzem Polski! 

Podbeskidzie w bieżących rozgrywkach prezentuje się wyśmienicie i po 5 rozegranych meczach usadowiło się na szczycie tabeli. Podopieczni trenera Pawła Łosia nie dali się do tej pory pokonać i jako beniaminek zaskakująco, acz pewnie radzą sobie z ligowymi rywalami. Do tej pory zgromadzili na swym koncie 13 punktów przy bilansie bramkowym 8:4. To, że nikt nie znalazł jeszcze sposobu na TSP jest rzeczą godną odnotowania tym bardziej, że oprócz młodych Górali w tabeli CLJ możemy doszukać się tylko jeszcze jednej takiej ekipy. Jest nią... najbliższy rywal Podbeskidzia - Pogoń Szczecin.

Portowcy to wielce wymagający przeciwnik, a stawką tego pojedynku będzie fotel lidera w tabeli CLJ, bo szczecinianie mocno depczą po piętach naszym zawodnikom. Pogoń to aktualny wicemistrz Polski juniorów starszych, który w minionych rozgrywkach musiał uznać wyższość tylko warszawskiej Legii. W tym sezonie prezentuje się równie wyśmienicie, bo spośród czterech spotkań (Pogoń ma jeden zaległy mecz z Falubazem Zielona Góra) wygrała wszystkie. Imponujący jest także bilans bramkowy tego zespołu - 11:2. 

W niedzielę na Górali czeka więc trudne zadanie, ale nie raz już przecież pokazali jak dużo potrafią. Widzimy się na stadionie!

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin, niedziela 10.09, godzina 13:00, Stadion Miejski w Bielsku-Białej, Rychlińskiego 21

MENU