Newsy
15.11.2017

Contract na promocję

Centrum Promocji i Reklamy „Contract” ponownie będzie współpracować z Podbeskidziem!Stosowną umowę z zakresu promocji meczów Podbeskidzia przez „Contract” podpisał dziś jego właściciel Mirosław Bochenek oraz Tomasz Mikołajko, prezes Podbeskidzia.Bardzo się cieszę, dlatego że i Centrum Promocji i Reklamy „Contract” i TS Podbeskidzie łączy to, że jesteśmy z Bielska-Białej i to miasto, w różnej skali chcemy reprezentować, dla niego chcemy działać i będę robił wszystko, żeby na terenie Podbeskidzia, czyli naszego dawnego województwa, o klubie nie zapomniano - komentował Mirosław Bochenek.Za sprawą umowy już dziś w całym regionie pojawiły się plakaty zapraszające na najbliższy mecz Górali z Chrobrym Głogów – To dla nas bardzo ważne, żeby kibicom przypominać o meczach w różnych sytuacjach, dzięki umowie z Contractem już nikt nie przegapi terminu meczu. To bardzo korzystna dla klubu współpraca – mówił prezes Mikołajko.Mirosław Bochenek wyznał też swoje zamiłowanie do sportu: Jestem zagorzałym kibicem Podbeskidzia, a kiedyś byłem aktywnym sportowcem, w nieco innej dyscyplinie, bo w judo, ale sportowa pasja została.Przedsiębiorstwo, od 1993 roku, bierze udział w szeroko rozumianym rynku promocyjno - reklamowym. Wyróżnia je pomysłowość, wykorzystywanie wiedzy i talentu współpracowników, oraz wyczucie indywidualnych, często specyficznych, potrzeb klienta, w wymiarze marketingowym i public relations.Centrum Promocji i Reklamy "Contract" kojarzone jest w pierwszym rzędzie z usługami dotyczącymi reklamy zewnętrznej, w szczególności z kilkunastoletnią obsługą ekspozycji afiszy i plakatów na wszystkich słupach ogłoszeniowo-reklamowych w Bielsku-Białej, których właścicielem jest miasto. Tego rodzaju usługi, wykonywane są również w innych miejscowościach Podbeskidzia i Górnego Śląska, łącznie z przygotowaniem projektu plakatu i jego drukiem, w dowolnym nakładzie.
   
Dość szeroka oferta jaką przedstawia Centrum Promocji i Reklamy „Contract” oparta jest na wieloletnim doświadczeniu, trafnym rozeznaniu możliwości i rzetelności podwykonawców, oraz proponowaniu klientom atrakcyjnych warunków obsługi kompleksowej, w ramach tzw. sprzedaży wiązanej.
   
Przedsiębiorstwo współpracuje z firmami z obszaru całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem zleceniodawców z Górnego Śląska, Małopolski i Podbeskidzia, z którymi nawiązywany jest kontakt bezpośredni przez odpowiednio wyselekcjonowanych przedstawicieli.
   
Centrum Promocji i Reklamy „Contract” gwarantuje dokładność w realizacji powierzonych zadań, oraz bezpłatne doradztwo, powiązane z elementami prawa handlowego i prawa autorskiego. Powyższe usługi wykonywane są – na życzenie – w siedzibie zleceniodawcy.
powrót do listy

Następny mecz

Następny mecz

Fortuna 1 Liga 2019/2020 - Kolejka 19

VS

22.11.2019, godz: 18:00