22.10.2016

Dariusz Banasik na konferencji prasowej.

Trener Pogoni Siedlce podsumował bezbramkowe spotkanie z Podbeskidziem na konferencji prasowej.Dariusz Banasik:Powiem tak, na pewno wynik 0:0 przed meczem bralibyśmy w ciemno, ale patrząc z perspektywy przebiegu spotkania i sytuacji w drugiej połowie mogliśmy ten mecz wygrać. Wiadomo, że to Podbeskidzie prowadziło grę, ale mieliśmy bardzo dobre i groźne kontrataki. Szkoda, ze nie udało nam się po jednej z nich wypunktować rywala. Podbeskidzie posiadło piłkę, ale nasza organizacja gry była bardzo dobra, w drugiej połowie mocno powalczyliśmy i szkoda, że nie udało się wygrać. Pozostaje lekki niedosyt. Dziś lekko poeksperymentowaliśmy ze składem, zazwyczaj gramy z pressingiem, a dziś nastawiliśmy się na kontrataki i mieliśmy po nich okazje, ale zabrakło skuteczności.