02.09.2016

Debiut Mikołajewskiego w reprezentacji

Młody pomocnik Górali, Daniel Mikolajewski zadebiutował w reprezentacji narodowej do lat 18 w meczu z Norwegią.17-letni Mikołajewski od początku tego sezonu jest czołowym zawodnikiem Podbeskidzia. W rozgrywkach 1. ligi nie opuścił jak dotąd ani minuty. Jego dobra gra został dostrzeżona przez trenera reprezentacji Polski Rafała Janasa, który powołał "Mikiego" na mecze w ramach Turnieju Czterech Narodów.Wczoraj w pierwszym meczu Turnieju młodzi Polacy zremisowali z Norwegami 1:1, a Mikołajewski wszedł w 84. minucie i tym samym zaliczył reprezentacyjny debiut! Pierwsze minuty w biało-czerwonych barwach smakowały tym bardziej, że w momencie wejścia Daniela na boisko Polacy przegrywali jedną bramką, ale wyrównali w ostatniej minucie meczu.Kolejny mecz i szansa dla naszego zawodnika na występ już w sobotę o godzinie 17:00 - wtedy to Polska zmierzy się ze Szwecją, gospodarzem turnieju. Oprócz  reprezentacji Polski, Szwecji i Norwegii w zawodach bierze udział drużyna Rumunii.Danielowi gratulujemy debiutu i czekamy na kolejne, udane występy!

26.04.2024, godz: 20:30