Dla Dawida!

Trwa zbiórka na rzecz Dawida - kibica siatkarzy BBTS-u Bielsko-Biała, który został pobity w wigilijny wieczór i wymaga rehabilitacji.

Historia Dawida pokazuje, jak wszystko może się w życiu zmienić w jednej chwili. Był aktywnym, sprawnym człowiekiem, dziś wymaga pomocy i długotrwałej rehabilitacji. Liczymy na zrozumienie i wsparcie całego środowiska sportowego w naszym regionie. 

Wigilijny wieczór, który ludzie spędzają w rodzinnym gronie czy z przyjaciółmi, powinien być radosny i spokojny. Ostatnia Wigilia Bożego Narodzenia niestety nie dla każdego taka była - w jednej chwili idziesz ulicą w centrum miasta w kierunku taksówki, a w kolejnej budzisz się w szpitalu na oddziale neurochirurgii nie pamiętając kilku ostatnich dni.

Mam na imię Dawid, mam 29 lat.

Do niedawna byłem aktywnym, zaangażowanym w sport oraz życie zawodowe, mężczyzną. Pracowałem jako elektryk, grałem w siatkówkę i wraz z przyjaciółmi kibicowałem mojej ulubionej drużynie siatkarskiej. 

Ten feralny wieczór sprawił, że w chwili obecnej nie jestem w stanie samodzielnie się poruszać i jestem całkowicie uzależniony od opieki innych ludzi. W wyniku poważnego urazu głowy niestety nie pamiętam co się stało, zdaniem lekarzy zostałem ciężko pobity.

Zostałem znaleziony w centrum miasta przez przypadkowych przechodniów, którzy wzywając pomoc uratowali mi życie.

SZCZEGÓŁY ZBIÓRKI PIENIĘDZY DLA DAWIDA ZNAJDUJĄ SIĘ NA PORTALU ZRZUTKA.PL

 

MENU