Dni bohatera domu z Leroy Merlin

Spotkaj się z zawodnikami TS Podbeskidzie na Dniach Bohatera Domu! Górale odwiedzą centrum Leroy Merlin Bielsko-Biała już 18 Listopada w godzinach od 14 do 16! 

Dni Bohatera Domu” to coroczna akcja odbywająca się na terenie całego kraju w sklepach naszego partnera Leroy Merlin. Oczywiście i tym razem na rozkładzie nie mogło zabraknąć Bielska-Białej, a my gorąco zapraszamy na odwiedziny sklepu przede wszystkim w tym dniu, kiedy to wszyscy klienci, a szczególnie zapaleni fani futbolu i TS Podbeskidzie będą mogli liczyć na ogrom piłkarskich atrakcji!

W sobotnie popołudnie 18 Listopada, w godzinach od 14 do 16 zapraszamy wszystkich fanów piłki nożnej, a w szczególności zespołu Górali, gdyż na terenie centrum spotkać będziecie mogli zawodników TSP! Gry, konkursy, autografy oraz różne konkurencje to tylko część atrakcji przygotowanych na ten dzień. Zapraszamy! W trakcie trwających w całej Polsce Dni Bohatera Domu klienci Leroy Merlin mogą zdobyć wiele fantastycznych nagród m.in koszulki, piłki i karty podarunkowe..

Leroy Merlin Bielsko-Biała 18 Listopada od godziny 14 do 16 ul. Bohaterów Monte Cassino 41 Bielsko-Biała bądźcie z nami!

 

MENU