15.04.2017

Dolny odwraca losy meczu

Choć do przerwy rezerwy Podbeskidzia przegrywały z Iskrą Pszczyna 0:1, to po dwóch bramkach Jozefa Dolnego zwyciężyli ostatecznie 2:1.To już siódmy z rzędu mecz rezerw Podbeskidzia, w którym Górale nie zaznali porażki. Dziś do przerwy zanosiło się na przerwanie tej udanej passy, ale druga połowa należała do bielszczan. W 54 minucie wyrównał Jozef Dolny, niespełna kwadrans później Słowak ponownie trafił do siatki i tym samym zapewnił Góralom zwycięstwo. Po tym spotkaniu "dwójka" awansowała na podium tabeli czwartej ligi, ale zaległy mecz ma jeszcze GKS Radziechowy-Wieprz, która aktualnie zajmuje czwartą lokatę.Podbeskidzie II: Riabowski - Zakrzewski, Gibas, Widełka, (46' Walkiewicz), Handzlik, Pindera (68' Wojciechowski), Felsch, Jaworski, Gutowski, Kostorz (46' Matuszczyk) - Dolny
Trener: Piotr Bogusz