Dolny: Cieszymy się z tej zdobyczy

Jozef Dolny, który we wczorajszym meczu wszedł na boisko w drugiej połowie i wniósł sporo ożywienia, skomentował swój występ i grę całego zespołu.

Jozef Dolny:

Jestem bardzo usatysfakcjonowany wynikiem dzisiejszego spotkania. Dla nas bardzo potrzebne były te punkty i cieszymy się z tej zdobyczy.

O swojej sytuacji w drużynie:

Czekałem na szansę od trenera by dał mi parę minut. Z tego co dostaję muszę się cieszyć i z każdym meczem udowadniać, że zasługuję na więcej swoją grą. Grając pełne spotkania w drużynie rezerw daję jasne sygnały na co mnie stać strzelając bramki, ale i dobrze broniąc. Bardzo pomógł mi trener Bogusz, dzięki, któremu moja gra napawa optymizmem i serdecznie mu za to dziękuję.

O sytuacji w tabeli:

Patrzymy jak wygląda nasza sytuacja, dla nas najważniejsze jednak jest dobre przygotowanie do najbliższego meczu i zdobycie w nim trzech punktów.

O kolejnym przeciwniku:

Mamy sporo czasu w tygodniu by dobrze przygotować się na spotkanie w Mielcu. Trenerzy poinstruują nas jak należy się ustawiać by dobrze zagrać przeciwko nim. Mamy swój plan, który chcemy wdrożyć i jeśli nic nie stanie nam na przeszkodzie to postaramy się wygrać to spotkanie.

O atmosferze w drużynie:

Wszyscy bardzo się cieszą, że od 8 meczów jesteśmy niepokonani w I lidze. W końcu udało się przełamać Michałowi Janocie przez co on sam, jak i cała drużyna jest jeszcze bardziej podbudowana dzisiejszym zwycięstwem. We wcześniejszych meczach miał kilka okazji i dużo nie brakowało by umieścił piłkę w bramce. Ważne, że ta sztuka udała mu się dziś, bo brakowało tego gola nie tylko jemu, ale i całej drużynie.

MENU