30.10.2016

Dwójka nie zbacza ze szlaku

Zespół rezerw Podbeskidzia ponownie zwyciężył. Tym razem zawodnicy trenera Bogusza pokonali Gwarek Ornontowice.Mecz rewelacyjnie zaczęli gospodarze, już w trzeciej minucie prowadzenie Podbeskidziu dał Szymon Lewicki. Goście z Ornontowic błyskawicznie jednak odpowiedzieli bramką Jakuba Zdrzałka już 120 sekund później. Wynik remisowy utrzymywał się przez długi czas gry, ale końcówka należała do bielszczan. W 80 minucie bramkę na 2:1 zdobył Mateusz Wajdzik, który pojawił się na boisku w drugiej połowie.Dzisiejsze spotkanie było piątym kolejnym zwycięstwem Podbeskidzia. Dzięki temu Górale zrównali się punktami z drużyną Gwarka i umocnili swoją pozycję w górnej połowie tabeli 2. grupy IV ligi.
Podbeskidzie II – Gwarek Ornontowice 2:1 (1:1Bramki: 3' Lewicki, 80' Wajdzik - 5' ZdrzałekTSP II: Busatto - Widełka, Kareta, Jakubik (53' Jonkisz) , Wawszczyk - Gutowski, Janota, Szymański, Chmielewski (87' Matuszczyk), Oczko (77' Wajdzik) - Lewicki