Dziękujemy, że byliście z nami!

11621 to liczba kibiców, którzy zdecydowali się na zakup biletu na mecz Podbeskidzia z GKS-em Katowice, ustalając tym samym nowy rekord!

Wcześniejszy rekord sprzedanych wejściówek na mecz, 8752  ubiegłorocznego spotkania ze Stalą Mielec pobity został już trzy dni przed meczem. Pytanie było zatem nie: czy uda się rekord pobić, ale jak bardzo uda się go wyśrubować. Takiej liczby chętnych na mecz piłkarski w Bielsku-Białej nie było od dekad. Sprzedaż rozpoczęła się już tydzień przed spotkaniem, w Oficjalnym Sklepie TS Podbeskidzie w Gemini Park w sprzedawaniu biletów "pomagali" też sami zawodnicy, a na radiowej antenie na mecz zapraszał Łukasz Sierpina. Jego apel został wysłuchany przez rekordową liczbę fanów, z czego blisko dwa tysiące było po raz pierwszy na Stadionie Miejskim (tyle zostało założonych nowych profili kibica).

Kapitalny doping, który docenili zawodnicy obu drużyn, a publiczność pochwalił nawet trener gości: Okazuje się, że nie trzeba grać w Ekstraklasie, żeby na stadion przybyła taka ilość widzów i na dodatek wzorowo dopingujących obie drużyny - mówił Piotr Mandrysz na konferencji prasowej po meczu.

Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy przyjechali na stadion z Bielska-Białej oraz okolic: Czechowice-Dziedzice,Kozy, Żywiec, Jasienica,Wilkowice, Jaworze, Kęty, Chybie, Łodygowice, Pisarzowice, Cieszyn, Bestwina, Skoczów, Lipowa Szczyrk, Kobiernice, Bujaków, Międzyrzecze Górne a także kibicom drużyny gości, którzy stworzyli znakomite widowisko.

Liczymy, że zostaniecie z Góralami także na kolejne mecze - najbliższy już 27 października o godzinie 20:45 - rywalem będzie Zagłębie Sosnowiec. Zapraszamy!

 

 

MENU