Newsy
05.01.2018

Extomusic & Fun nadal z TSP

Agencja eventowa Extomusic oraz agencja artystyczna Fun w nowym roku nadal będą partnerami Podbeskidzia!Extomusic obecne jest na niemal każdym wydarzeniu organizowanym przez TS Podbeskidzie, zawsze gotowe by wesprzeć klub technicznie, organizacyjnie oraz fachowym doradztwem w zakresie realizacji eventów.Z radością informujemy, że w 2018 roku imprezy TS Podbeskidzie nadal będą zorganizowane na najwyższym poziomie, ponieważ Extomusic & Fun nadal będą z nami współpracować.   EXTOMUSIC EVENT AGENCY & FUNStudnia pomysłów, 25h pracy na dobę, miliony e-maili, miliardy telefonów, hektolitry kawy, odpowiedzi na setki pytań, nieustanna pogoń za briefami, magiczne żonglowanie budżetem, godziny spędzone nad kosztorysami, anielska cierpliwość, łamanie czasoprzestrzeni, czarowanie z niczego, spełnianie życzeń… To cechuje nasz zespół – gotowy na wszystko, przekraczający granice, pokonującą niemożliwe.
Od lat zajmujemy się kompleksową organizacją imprez – bookujemy artystów, nagłaśniamy, oświetlamy, dbamy o każdy detal. Organizujemy koncerty, gale, bankiety, targi, pokazy, otwarcia, imprezy firmowe i integracyjne i wiele, wiele innych. Ponadto produkujemy kampanie społeczne, polityczne, projekty fotograficzne i filmowe i osiągamy najlepsze rezultaty kompleksowo zajmując się obsługą public relations firm.
Uwielbiamy to, co robimy! Jak nikt inny potrafimy łączyć pracę z pasją i to jest nasz klucz do sukcesu.Skontaktuj się z nami – z radością przygotujemy dla Ciebie ofertę! 
powrót do listy

Następny mecz

Następny mecz

Fortuna 1 Liga 2019/2020 - Kolejka 15

VS

27.10.2019, godz: 15:00