Football Academy Czechowice-Dziedzice razem z TSP!

Podbeskidzie związało się z kolejną szkółką piłkarską z okolic Bielska-Białej! 

Tym razem umowa partnerska parafowana została ze szkółką Football Academy Czechowice-Dziedzice, którą prowadzi były zawodnik Podbeskidzia, świetnie znany w Bielsku-Białej Juraj Dancik

Ze wszystkich moich klubów najdłużej grałem w Podbeskidziu i cieszę się, że teraz będę mógł podjąć z klubem współpracę na innym obszarze. Moja kariera piłkarska dobiega już powoli do końca, więc teraz chciałbym jeszcze mocniej przekazywać moją wiedzę, doświadczenie. W szkółce w Czechowicach mamy około 70 małych piłkarzy, a dodatkowo prowadzimy też zajęcia dla dzieci w wieku 2-4 lat, z aktywnym udziałem rodzica. Treningi - wliczając w to mnie - prowadzi oddzielnie trójka trenerów. - zaraz po podpisaniu umowy powiedział Danick.

Na czym będzie polegać współpraca? Tak jak i w pozostałych przypadkach tego typu umów dzieci po ukończeniu odpowiedniego wieku będą trafiać do Akademii Podbeskidzia, aby kontynuować piłkarską edukację.

Najlepsi zawodnicy z naszej szkółki, ci którzy będą się wyróżniać, pokazywać z najlepszej strony będą trafiać do Podbeskidzia. Na pewno warunki rozwoju tutaj są bardzo dobre. W Football Academy Czechowice-Dziedzice prowadzimy młodych adeptów piłki do 12 roku życia, więc później prawidłowym rozwojem talentów będą zajmowali się specjaliści w TSP. 

Szkółka Football Academy Czechowice-Dziedzice ma już 2 lata, a w całej Polsce placówek pod tym sztandarem jest około 150. 

Wszystkich chętnych do szkolenia swych pociech zapraszamy na naszą stronę www oraz facebook'owy Fun Page - tam znajdziecie wszystkie niezbędne informacje. - zakończył Juraj Dancik. 

 

 

MENU