Hoder: partner z granitu

Producent wysokiej klasy blatów z kamienia naturalnego, firma Hoder, dołączyła do grona Biznes Partnerów klubu.

Umowa partnerska z firmą Hoder to kontynuacja planu działania konsekwentnie realizowanego przez prezesa Tomasza Mikołajko: Cieszę się bardzo, że podpisujemy kolejna umowę współpracy tym razem z firmą Hoder z Dankowic. Dziękuję Panu Prezesowi za zaufanie i wsparcie naszego klubu. Dzieki takim umowom budujemy solidne fundamenty klubu

Współpraca z klubem pozwoli również realizować swoją strategię firmie Hoder, która wywodzi się z regionu, ale jej działalność sięga już znacznie poza niego: Jesteśmy firmą z Dankowic, ale oddziały mamy już w całej Polsce a nawet Europie. Nasze towary dostępne są w Szwecji, Francji, Belgii, Danii, Austrii i wielu innych krajach. Obserwując rozwój klubu TS Podbeskidzie uznałem, że warto związać się z nim umową partnerską ponieważ jest to uznana marka w regionie. Sądzę, że współpraca pozwoli nam dotrzeć do wielu potencjalnych klientów indywidualnych, jak również biznesowych  mówi Stanisław Hoder, prezes zarządu, który dodaje Prowadząc firmę działającą w wielu krajach nie możemy zapomnieć skąd jesteśmy, dlatego chcemy  wspierać swoje lokalne środowisko.

Firma Hoder, z ponad 30-letnim doświadczeniem oraz bogatą tradycją związaną z obróbką szeroko rozumianego materiału, jakim jest kamień naturalny zaprasza Państwa do zapoznania się z jej ofertą. Specjalnością firmy są granitowe blaty kuchenne oraz blaty wykonane z konglomeratów kwarcowych. Wykonuje również granitowe, marmurowe blaty łazienkowe, parapety, schody, posadzki oraz kamienne elementy wykończenia wnętrz prywatnych, komercyjnych oraz większych inwestycji architektonicznych. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Hoder oferuje bogaty wybór materiałów oraz zróżnicowany wachlarz usług, dzięki czemu jest kompetentnym i rzetelnym partnerem podczas realizacji Państwa projektów. Kamień naturalny dzięki swojej uniwersalności doskonale wkomponuje się w Państwa realizacje i zagwarantuje ich trwałość, funkcjonalność i estetykę.

MENU