17.11.2017

Iliev: Chcemy złapać kontakt z czołówką

Nie tylko o meczu, ale też o wyjątkowej dedykacji zdobytej bramki mówił autor jedynego trafienia Dimitar Iliev.Zagraliśmy bardzo dobry mecz jako zespół, oprócz pierwszych 30 minut, które było nerwowe. Później byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem i od razu po bramce mieliśmy sytuację na 2:0. Szkoda, że nie wpadło, ponieważ mogliśmy skończyć to spotkanie dużo wcześniej. Najważniejsze były trzy punkty, patrząc na te ostatnie nasze mecze musieliśmy w końcu wygrać. Myślę, że między 30, a 75 minutą nasza gra wyglądała bardzo dobrze i chyba zaprezentowaliśmy się w tym czasie najlepiej w całej rundzie.O cieszynce po golu: Moja żona jest w ciąży, urodzi mi się córeczka. Dedykowałem tą bramkę żonie by było wszystko okej.O zbliżających się meczach: Czeka nas teraz ciężki tydzień, ciężkie mecze, ale ostatnio graliśmy tak parę spotkań co trzy dni i wygrywaliśmy cały czas, a więc mam nadzieję, że i teraz również tak będzie. Stal Mielec jest ciężkim przeciwnikiem, ale jak zawsze zawalczymy o pełną pulę. Naszym celem jest złapać kontakt z czołowymi miejscami, bo nasz potencjał nie odpowiada obecnemu miejscu, które zajmujemy w tabeli. Mam nadzieję, że wygramy we wtorek i sobotę kończąc tą rundę w lepszym stylu. Mamy chwilę czasu na regenerację, niedziela wolna. Jutro zrobimy trening regeneracyjny i raczej nie będzie problemu. Już jest koniec sezonu, więc pod względem fizycznym damy radę.