Intensywny maj z Podbeskidziem

Kumulacja sportowych emocji czeka w najbliższym czasie kibiców Podbeskidzia! Aż cztery mecze w Bielsku-Białej i sportowa impreza w Jasienicy!

W najbliższym miesiącu kibice Górali mają gwarantowaną dawkę piłkarskich emocji. Nice 1 Liga rozpędza się już od najbliższego piątku 28 kwietnia, kiedy do Bielska-Białej przyjedzie Miedź Legnica. Trwa już sprzedaż biletów na to spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 20:45.

Górale kontynuują serię siedmiu meczów bez porażki, a od trzech nie stracili bramki, Miedź także jest w wysokiej dyspozycji i utrzymuje się w ścisłej czołówce ligowej. Bielszczanie z pewnością zrobią wszystko żeby trzy punkty zostały pod Klimczokiem a kibice mieli dużo radości podczas tego spotkania.

I już wiecie jak najlepiej rozpocząć tegoroczną majówkę!!!

Intensywny maj z Podbeskidziem obejmuje także kolejne mecze Górali na Stadionie Miejskim. Do końca sezonu w Bielsku-Białej gościć będziemy zespoły GKS-u Tychy, Sandecji Nowy Sącz i MKS-u Kluczbork (to spotkanie odbędzie się 3 czerwca). Nie może Was zabraknąć także na meczach wyjazdowych - już dziś wpiszcie do kalendarza mecz z Górnikiem Zabrze w ostatni weekend maja.

Ale maj z Podbeskidziem to nie tylko mecze ligowe - 21 maja na obiektach Drzewiarza Jasienica odbędzie się pierwszy w historii klubu turniej piłkarski dla partnerów i sponsorów TSP - Podbeskidzie Business Cup. Od godziny 9:00 trwać będzie piknik sportowy, na którym nie zabraknie atrakcji dla miłośników sportu w każdym wieku. Swój zespół wystawią także pracownicy klubu zatem serdecznie zapraszamy do zabawy i dopingowania.

Bądźcie z nami! Wspierajcie Górali do samego końca sezonu! 

MENU