Jaroch: "Chcemy dawać z siebie wszystko"

Bartosz Jaroch po meczu z Olimpią nie krył radości i zaznaczył, że tak w tym spotkaniu jak i w kolejnym zespół chce cieszyć kibiców zwycięstwami.

Myślę, że udało nam się zrewanżować z nawiązka za tą ostatnią porażkę z Olimpią u siebie. W tym meczu bardzo potrzebne były nam 3 punkty, bo do tej pory zdobyliśmy ich bardzo mało. To zwycięstwo jest dla nas bardzo ważne, wygrywamy 3:0, ale w sobotę gramy kolejne arcyważne spotkanie z Pogonią, w którym znów chcemy i musimy wygrać. Przygotowując się do ostatnich meczów zwracamy szczególną uwagę na defensywę, żeby zagrać na zero z tyłu, bo to klucz do dobrych wyników. Dzisiaj się to udało, w ofensywie także zagraliśmy dobrze, czego efektem jest zwycięstwo.

To dzisiejsze spotkanie było dla mnie z pewnością szczególne, w Olimpii spędziłem trochę czasu w pierwszej lidze i od razu trafiłem do ekstraklasowego Podbeskidzia. To w Olimpii na dobrą sprawę rozpoczęła się moja kariera, ponieważ przechodząc z 2 ligi dostałem tam dużą szansę.

W dzisiejszym spotkaniu chcieliśmy pokazać, że nie można nas spisywać na straty, że trzeba w nas wierzyć. Piłka nożna jest przede wszystkim dla kibiców - nie jest tak, że nie angażujemy się w każdym spotkaniu, w każdym spotkaniu chcemy dać z siebie wszystko i mam nadzieję, że teraz będziemy już regularnie cieszyć fanów zwycięstwami.

MENU