Karnety 2017/18 w sprzedaży

Już jutro od godziny 9:00 rozpocznie się sprzedaż karnetów na spotkania najbliższej rundy i całego sezonu!

Przed nami nowy sezon Nice 1 Ligi, która startuje już 29 lipca. Sezon wyjątkowy dla TSP, bo jubileuszowy - klub w obecnej formie istnieje już bowiem od 20 lat. Aby nie przegapić żadnego ze spotkań zachęcamy wszystkich kibiców do zakupu karnetu, obejmuje on mecze ligowe i rozgrywki Pucharu Polski. W nadchodzącej sprzedaży karnety będą dostępne na cały sezon oraz na Rundę Jesienną. Sprzedaż odbywać się będzie w dwóch etapach: 
  • Etap I: sprzedaż zamknięta 11.07.2017-17.07.2017 (do godz. 23:59) – dotyczy kibiców którzy posiadali karnety na Rundę Wiosenną 2017 i nadal chcą dopingować Górali, dla nich zachowane zostało pierwszeństwo wyboru miejsca (przez ten czas miejsca są zarezerwowane dla posiadaczy karnetów z ubiegłej rundy)
Kupując karnet na RUNDĘ wstęp na 2. mecze otrzymujesz gratis!
Kupując karnet na CAŁY SEZON masz aż 4 mecze gratis!
  • Etap II : sprzedaż otwarta od 18.07.2017 – dotyczy kibiców, którzy nie posiadali karnetu w poprzedniej rundzie.
Kupując karnet na RUNDĘ masz 1 mecz gratis!
Kupując karnet na CAŁY SEZON masz 2 mecze gratis!

OSZCZĘDNOŚĆ

Karnet = oszczędność czasu i pieniędzy:  Do punktu sprzedaży wybierasz się tylko raz i nie martwisz się o dostępność biletów na każde spotkanie. Kibic kupując karnet otrzymuje 1 do nawet 4 spotkań gratis! Aby zakupić karnet nie musisz posiadać Karty Kibica (Klub zaprzestaje wydawania ich z dniem 1.07.2017, szczegóły na www.bilety.tspodbeskidzie.pl w Regulaminie Sprzedaży Biletów i Karnetów 2017/2018)

LOJALNOŚĆ

Kupujesz karnet co rundę? Doceniamy to! Dla wiernych Kibiców przygotowaliśmy zniżkę lojalnościową, dzięki której aż cztery mecze są gratis! Ponadto otrzymują oni podwójne zaproszenie na wybrany mecz oraz wiele atrakcji, które czekają na Stadionie! Posiadacze karnetów z rundy wiosennej 2017 mają swoje miejsca zarezerwowane przez pierwszy tydzień sprzedaży.

BONUSY

Do każdego karnetu dołączone jest podwójne zaproszenie do wykorzystania na dowolny mecz w sezonie 2017/2018 (więcej informacji na ww.bilety.tspodbeskidzie.pl w Regulaminie Wymiany Kuponu)
PACZKĄ NA MECZ
Ponadto dla osób przedłużających, czeka karnet za 1 zł jeśli tylko przyprowadzą ze sobą dwóch przyjaciół, którzy nigdy nie byli na meczu (regulamin Paczką na mecz na www.bilety.tspodbeskidzie.pl)
PODBESKIDZIE BEZ BARIER 
Jak co sezon swoją kontynuację ma również akcja „Podbeskidzie bez Barier’’. W ramach którego niepełnosprawni kibice Górali otrzymają bezpłatne karnety na wydzielone sektory, a Opiekun Osoby Niepełnosprawnej bilet w stałej cenie 5 zł  niezależnie od miejsca zakupu biletu. (regulamin Podbeskidzie bez Barier na www.bilety.tspodbeskidzie.pl)  .
Sprzedaż karnetów odbywa się w Oficjalnym Sklepie TS Podbeskidzie w C.H Gemini Park oraz przez internet na www.bilety.tspodbeskidzie.pl
Przed zakupem zapoznaj się z Regulaminem Sprzedaży Biletów i Karnetów na www.bilety.tspodbeskidzie.pl. Wszelkie pytania można kierować telefonicznie: Gemini Sklep 604 279 779, Kasy 604 058 358
Jeśli mimo wszystko wolisz kupować jednorazowe bilety, już dziś możesz sprawdzić ich ceny:
 
 
 
 
 
MENU