Karnety na prezentacji

Podczas sobotniej prezentacji i sparingu będzie można przedłużyć karnet na nowy sezon!

W dniu prezentacji drużyny w godzinach 15:30 – 20:30 będą czynne kasy: nr 3 (od strony parkingu za trybuną północną) oraz kasa nr 4 (od strony wejścia z ul. Rychlińskiego).

Równolegle karnety przedłużać będzie można w Oficjalnym sklepie TS Podbeskidzie w centrum handlowym Gemini Park. 

Przed prezentacją i sparingiem zapraszamy na wspólne oglądanie meczu o III miejsce Mistrzostw Świata w Rosji w Strefie Kibica na parkingu obok stadionu! 

Niezależnie od posiadanego karnetu na mecz sparingowy oraz prezentację drużyny obowiązują dodatkowe - darmowe bilety, które należy odbierać w sklepie TS Podbeskidzie w Gemini Park.

 

Harmonogram sprzedaży karnetów:

 

  • Etap I - sprzedaż rezerwacji - dla osób, które kontynuują karnet SEZON 2017/2018 lub WIOSNA 2018:  14.07 (sobota) - 18.07 (środa)

Uwaga! Ze względu na reorganizację sektorów, o której pisaliśmy TUTAJ osoby, które zasiadały na sektorach: 4D, 6G, 6D, 7G, 7D, 8G, 8D, 9G, 9D,12G, 12D, 13G, 13D, 14G, 15G będą miały możliwość wyboru nowego miejsca.

  • 19.07 przerwa techniczna

     
  • Etap II - sprzedaż otwarta - dla wszystkich zainteresowanych  20.07 (czwartek) - 28.07 (sobota, dzień meczowy)

SPRAWDŹ CENNIK

Trwa również sprzedaż karnetów na sektor SSK tzw. młyn - sprzedaż prowadzona jest przez Stowarzyszenie Sympatyków Klubu Podbeskidzie - więcej szczegółów i zamówienia karnetów poprzez profil na facebooku - BIELSKA TWIERDZA

PROMOCJA PACZKĄ NA MECZ!

Również w tej rundzie można skorzystać z pakietu promocyjnego, który umożliwi zakup karnetu za symboliczną złotówkę. Kibic, który zachęci do zakupu karnetów dwie nowe osoby, otrzymuje karnet za 1 złoty.

Promocja obowiązuje przy zakupie:
- 3 nowych karnetów,
- 2 nowych karnetów + 1 karnet kontynuacja

MENU