Kibicuj z nami, zdobywaj nagrody!

Akcja promocyjna PMiW Łukosz i TS Podbeskidzie w wybranych sklepach LEWIATAN na południu Polski.

Łączymy przyjemne z pożytecznym - pełne emocji kibicowanie drużynie TS Podbeskidzie i codzienne zakupy w sklepie Lewiatan, a do tego gwarantowane nagrody: piórniki, kubki, breloki, nie zabraknie także szalików kibica, zestawów zimowych (czapka + rękawiczki), kufli oraz poduszek.
Ogromna pula nagród czeka na kibiców TS Podbeskidzie, fanów piłki nożnej, a także na tych, którzy być może jeszcze nie odkryli w sobie pasji do tego sportu, ale są otwarci na nowe przeżycia!

Co trzeba zrobić, by otrzymać nagrodę?

To bardzo proste! Wystarczy wstąpić do sklepu Lewiatan* i kupić wędliny marki Łukosz – każdorazowy zakup dowolnych wędlin marki Łukosz w terminie od 20.09.2017 do 30.11.2017 za kwotę min. 5 zł jest premiowany naklejkami, zgodnie z zasadą każde 5 zł wydane na wędliny Łukosz = 1 naklejka.

Naklejki należy zbierać i przyklejać na karcie promocyjnej, którą można otrzymać w kasie biletowej Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej podczas zakupu biletu na mecz TS Podbeskidzie oraz w sklepie Lewiatan* przy stoisku mięsnym. Po zgromadzeniu odpowiedniej ilości naklejek, można je wymienić na wybraną przez siebie nagrodę w Oficjalnym Sklepie TS Podbeskidzie w Centrum Handlowym w Gemini Park w Bielsku-Białej.

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ

MENU