Konkurs z Moim Powiatem

Redakcja miesięcznika samorządowego MÓJ POWIAT po raz kolejny zaprasza kibiców do wzięcia udziału w konkursie na wynik meczu. Tym razem pytamy o wynik niezwykle interesującego i znakomicie zapowiadającego się meczu: TS Podbeskidzie - GKS Katowice.

Przypomnijmy, że klub z Bielska-Białej odnotowuje świetną passę czterech zwycięskich meczów i w sobotę chciałby tą serię kontynuować. Z kolei zespół grający niegdyś w ekstraklasie  GKS Katowice potrzebuje punktów, aby wydobyć się ze strefy spadkowej, a potencjał piłkarki ma całkiem dobry. Zapowiada się wspaniały, derbowy,  pełen emocji i miejmy nadzieję bramek mecz. W zespole TS Podbeskidzie zobaczyć będzie można  jednego z najzdolniejszych napastników w kraju, reprezentanta kadry młodzieżowej bramkostrzelnego Pawła Tomczyka oraz reprezentanta Łotwy Valerijsa Sabalę.

Wynik meczu wysyłamy maile na adres: redakcja@powiat.bielsko.pl do piątku do godz. 20.00.

Przypomnijmy, że z jednego adresu można typować tylko jeden wynik. Trzem osobą które prawidłowo wytypują wynik wyślemy poczta kurierską gadżety klubu TS Podbeskidzie i atrakcyjne gadżety promujące powiat bielski.

W wypadku, gdy poprawny wynik trafią więcej niż trzy osoby o przyznaniu nagrody decydować będzie, kto wcześniej przesłał ten wynik.

Życzymy powodzenia w typowaniu i wielkich pozytywnych emocji na stadionie.

MENU