Kostorz na testach w Legii

Wychowanek Podbeskidzia przebywa na testach medycznych w Legii Warszawa.

Od dziś w Warszawie na testach medycznych w Legii przebywa Kacper Kostorz. Po nich "Kosta" być może zwiąże się kontraktem z mistrzem Polski. Aby do tego doszło konieczne będzie porozumienie samego zawodnika z warszawskim klubem w sprawie kontraktu indywidualnego oraz umowa transferowa pomiędzy Legia i Podbeskidziem. Szczegóły rozmów przybliża Andrzej Rybarski, dyrektor sportowy Górali:

Testy medyczne to standardowa procedura podczas każdego transferu. Z Legią jesteśmy bardzo bliscy porozumienia, pozostały jeszcze do ustalenia detale, ale jestem dobrej myśli co do powodzenia tej transakcji. Bardzo się cieszę, że nasz zawodnik przyciągnął uwagę czołowych klubów w kraju, to potwierdza też, że sposób w jaki konsekwentnie budujemy zespół i prowadzimy politykę transferową przynosi efekty. Zabiegamy o to, żeby Kacper został w Podbeskidziu jeszcze w rundzie wiosennej i pomógł nam w walce o postawione przed drużyną cele sportowe - mówi Andrzej Rybarski.

Kostorz w rundzie jesiennej obecnego sezonu zagrał w 22 meczach, zdobył dwie bramki. W pierwszym zespole zadebiutował jako 17-latek, a swojego pierwszego gola zdobył już w drugim występie w pierwszej lidze - w meczu z MKS-em Kluczbork kończącym sezon 2016/17.

MENU