Kozak: "To doda nam pewności siebie"

Miłosz Kozak, strzelec dwóch goli dla Podbeskidzia w sparingu z Shirak Gyumri podsumował mecz, swoją owocną współpracę z Pawłem Tomczykiem i jednego z goli, którego zdobył strzałem... głową.

O meczu

Na pewno jesteśmy zadowoleni z całego meczu. W pierwszej połowie, moim zdaniem nasze przedmeczowe założenia zrealizowaliśmy w stu procentach. Plan był taki, żeby od samego początku wyjść wyżej. Staramy się ćwiczyć pressing na treningach i dzisiaj wyglądało to dobrze. Strzeliliśmy pięć bramek, zagraliśmy na zero z tyłu. W drugiej straciliśmy gola, ale gra też była dobra. Podsumowując – sparing jak najbardziej na plus i świetnie że postrzelaliśmy, bo to doda nam pewności siebie.

O efektywnej współpracy z Pawłem Tomczykiem

Po to jest obóz żeby się zgrywać. W lidze czasami to nie wychodziło tak jak chcieliśmy, ale bardzo cieszę się że to nad czym pracujemy w treningach procentuje w sparingach.

O golu zdobytym po strzale głową

Trener cały czas mi powtarza, żebym ostrzej wchodził w pole karne, żebym szukał piłki. Wyciągnąłem z tego wnioski i zdobyłem w ten sposób bramkę, co również bardzo mnie cieszy.

 

 

MENU