Leroy Merlin na dłużej z TSP!

Sklep Leroy Merlin z Bielska-Białej przedłużył umowę o współpracy i na kolejny sezon nadal będzie sponsorem technicznym Podbeskidzia! 

Partnerstwo klubu z Leroy Merlin Bielsko-Biała trwa już od kilku lat i ta długofalowa forma współpracy na pewno nie jest przypadkiem - potwierdzeniem tego faktu jest przedłużenie umowy sponsorskiej! Ogromnie cieszymy się, że dziś możemy przekazać informację o kontynuowaniu tej udanej współpracy. Tak jak i w poprzednich sezonach tak i w rozgrywkach 2017/18 charakterystyczne logo Leroy Merlin będzie można zobaczyć na Stadionie Miejskim podczas meczów Górali oraz m.in. na oficjalnej stronie klubu. 

Umowę o przedłużeniu współpracy parafowali dyrektor Leroy Merlin w Bielsku-Białej Arkadiusz Tomczak oraz prezes TSP Tomasz Mikołajko. Obaj panowie nie kryli zadowolenia z dalszej współpracy.

Arkadiusz Tomczak: 

 

Jako firma Leroy Merlin jesteśmy bardzo dumni z naszego zaangażowania w życie społeczności lokalnej. Tym bardziej się cieszę, że możemy to realizować na naszym lokalnym rynku poprzez kolejny rok współpracy z TS Podbeskidzie w roli sponsora. Zawsze jesteśmy blisko naszych Klientów i Pracowników, a dzięki tej współpracy przyczyniamy się do wsparcia rozwoju aktywności sportowych w regionie, a także do  sukcesów sportowych naszej lokalnej drużyny. W tym roku będziemy obchodzili swoje 15 Urodziny i wierzę także że dzięki takim działaniom mamy możliwość jeszcze lepszej prezentacji naszej marki czy oferty kibicom Podbeskidzia.

Leroy Merlin w życiu społeczności Bielska-Białej i okolic czynnie uczestniczy nie od dziś, a przykładem tego jest nie tylko nowa umowa z TSP.

Sklep Leroy Merlin w Bielsko-Białej służy mieszkańcom Podbeskidzia w zakresie poprawy warunków mieszkaniowych już blisko 15 lat. Pomogliśmy tysiącom klientów zrealizować domy i ogrody ich marzeń. Pracownicy sklepu angażują się również w działania na rzecz naszej lokalnej społeczności. Wśród wielu działań jakie prowadzimy szczególnie wyróżniają się Dzieciaki Sadzeniaki – systematycznie organizowane warsztaty dla najmłodszych oraz nasza działalność w ramach Fundacji Leroy Merlin, gdzie realizujemy, co roku, kilka projektów na rzecz organizacji społecznych jak przedszkola czy szkoły, finansując materiały oraz  angażując ekipę wolontariuszy Leroy Merlin. - zakończył dyrektor Leroy Merlin

Leroy Merlin pomaga mieszkańcom Bielska-Białej w zakresie poprawy warunków mieszkaniowych już 15 lat! Przedłużenie umowy z tak dużym i ważnym sponsorem jest więc wielkim powodem do radości. Cieszymy się, że wciąż jesteście z nami! 

 

 

 

MENU