Łoś: Jestem dumny i szczęśliwy

Trener młodzieżowej drużyny Podbeskidzia, która wczoraj przypieczętowała awans do Centralnej Ligi Juniorów zaraz po meczu, na gorąco udzielił nam krótkiej wypowiedzi. 

Bardzo się cieszę, że udało się osiągnąć nasz cel. Uważam, że jest to historyczne wydarzenie, a dziś postawiliśmy po prostu kropkę nad „i”. Dość szybko musieliśmy się dostosować w tym meczu do sytuacji z jego początku, czyli czerwonej kartki. Musieliśmy szybko zareagować i uważam, że wyszliśmy z tego obronną ręką. 
Spotkanie w Bielsku-Białej było bardzo dobrze zorganizowane – tutaj cała oprawa diametralnie się różniła. Myślę, że dla tych chłopaków warto stworzyć dobre warunki. Musimy zadbać o to, żeby były one jak najlepsze. 
Chciałbym, żeby środowisko zwróciło uwagę na naszych wychowanków ponieważ oni tutaj są i to bardzo wartościowi. Nie można ignorować Mistrza Śląska, bo uważam że liga w naszym województwie jest bardzo mocna. Wygrać ją jest bardzo trudno. Nie można tego ignorować. Powtarzam wartościowi zawodnicy tutaj są i mam nadzieję, że na nich będziemy budować przyszłość. 
Przed nami kolejne cele do zrealizowania. Będziemy się starali jak najlepiej przygotować do ich realizacji, ale dziś jeszcze się cieszymy. Jestem bardzo szczęśliwy i dumny z chłopaków. 

MENU