Łoś: Znamy swój potencjał

W krótkim pomeczowym wywiadzie trener Paweł Łoś podsumował pierwszą barażową potyczkę. 

Po pierwszym spotkaniu niczego nie wolno przesądzać, ale po tym dzisiejszym zwycięstwie wasza sytuacja jest zdecydowanie więcej niż komfortowa. Do rewanżu podejdziecie już spokojniejsi. 

Zdecydowanie. Będziemy na pewno przygotowani, bo każde kolejne spotkanie jest dla nas najważniejsze – to jest nasza filozofia Nie będziemy niczego lekceważyć. Spokojniej ale z koncentracją, tak będziemy podchodzić do rewanżu. 

Spodziewaliście się, że to spotkanie będzie tak łatwe? W pierwszej połowie zdominowaliście bydgoski zespół zdecydowanie. Wynik mówi sam za siebie. 

Szanujemy rywala, ale znamy też swój potencjał. Analizowaliśmy przeciwnika i wiedzieliśmy jakie są nasze mocne strony, jakie słabe przeciwnika i to po prostu wykorzystaliśmy. 

Cała drużyna zagrała bardzo dobre spotkanie, ale Damian Oczko bez dwóch zdań był zawodnikiem wyróżniającym się. Należą mu się słowa uznania. 

Powiem tak – słowa wdzięczności należą się całej drużynie. Jesteśmy jednością. Ktoś Damianowi piłki dostarczał, a on w wielu sytuacjach oczywiście pokazał swój kunszt, ale gratulacje należą się całemu zespołowi, sztabowi szkoleniowemu oraz klubowi za organizację tego wszystkiego. Myślę, że zrobiliśmy wszystko, aby chłopaki czuli się jak najbardziej komfortowo. Jesteśmy zadowoleni, pozostał nam jeden krok do samego końca. 

Przed rewanżem będziecie chyba skupiać się przede wszystkim na tym, aby w Bydgoszczy powtórzyć świetną grę z dziś. 

Reagujemy na bieżąco i tak też będzie w tym przypadku. Będziemy jeszcze analizować ten mecz i szukać słabych punktów rywala, aby zwyciężyć w tym drugim meczu. 

MENU