Młody stoper dołączył do Podbeskidzia

Rosły obrońca Krystian Kujawa przenosi się do Podbeskidzia. W ostatnim sezonie występował w Garbarni Kraków, gdzie był wypożyczony z innego krakowskiego zespołu - Wisły. 

Krystian Kujawa to 21-letni stoper, który ma już za sobą debiut w Ekstraklasie. W barwach Wisły Kraków wystąpił w dwóch meczach na najwyższym szczeblu rozgrywek w Polsce, a miało to miejsce w sezonie 2015/16. W minionych rozgrywkach, a konkretnie w drugiej ich części ten mierzący 192 centymetry wzrostu defensor udał się na wypożyczenie do trzecioligowej Garbarni Kraków z którą wywalczył pierwsze miejsce w lidze, a co za tym idzie awans do 2 Ligi. Dziś witamy go w zespole Podbeskidzia! Krystian podpisał umowę na rok z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. 

W zeszłym sezonie awansowałem z Garbarnią Kraków do 2 Ligi i teraz też chciałbym powtórzyć podobny sukces. Myślę, że jak najbardziej jest to realne do zrealizowania, patrząc na naszą kadrę, stadion, kibiców. Na pewno chciałbym zagrać jeszcze w Ekstraklasie. Moim celem indywidualnym na najbliższy czas jest przebicie się do pierwszego składu Podbeskidzia i ciągły rozwój, aby stawać się lepszym z treningu na trening, z meczu na mecz. To jest mój priorytet, aby wywalczyć sobie pierwszy skład. - po podpisaniu powiedział Kujawa. 

21-latek dołączył już do nowych kolegów przebywających na słowackim zgrupowaniu. 

MENU