Newsy
21.02.2021

Modelski: Czujemy niedosyt połączony z pokorą

Filip Modelski, kapitan Górali podsumował spotkanie z Jagiellonią Białystok oraz przyznał, że punkt należy szanować.

Czujemy niedosyt połączony z pokorą. Tak bym to dziś nazwał. To właśnie pokazuje w jakim kierunku poszedł ten zespół. Cały czas się rozwijamy i jesteśmy głodni zdobywania punktów w każdym meczu. Z przebiegu całego spotkania wydaje mi się, że musimy podejść z szacunkiem do tego punktu. W moim odczuciu będzie on bardzo ważny w ogólnym rozrachunku pod koniec sezonu. Na pewno żałujemy pierwszej połowy, która była bardzo dobra w naszym wykonaniu, że nie udało nam się zamknąć wtedy meczu. Mieliśmy ku temu okazje, przeciwnik był już prawie na łopatkach i zabrakło nam ostatniego ciosu. W drugiej połowie sytuacja się trochę odwróciła i tak jak powiedziałem na początku: czujemy niedosyt, ale również pokorę. 

O czwartym spotkaniu bez porażki:

Takie wyniki budują drużynę i pokazują, że idziemy w dobrą stronę. Będziemy to kontynuować w następnych meczach i robić wszystko, aby tych punktów zdobywać jak najwięcej, bo taki jest nasz cel i każdy z osobna wie gdzie zmierzmy.

O kolejnej bramce po stałym fragmencie gry:

 Na pewno będziemy chcieli dalej pracować nad tym aspektem. Jeżeli do tych bramek po stałych fragmentach dołożymy również te z gry to na pewno będzie to wyglądało jeszcze lepiej i przyniesie jeszcze więcej punktów.

O następnym meczu z Rakowem Częstochowa:

Tak jak powiedziałem przed tą rundą – nieważne z kim będziemy grać, będziemy szukać punktów. Wiemy gdzie obecnie się znajdujemy. Czy to jest Legia, Górnik czy Raków musimy podejść do meczu z pokorą i poczuciem własnej wartości. Będziemy przygotowani motorycznie, taktycznie i mentalnie do tego spotkania, aby wywieźć komplet punktów z Bełchatowa.

powrót do listy

Następny mecz

Następny mecz

PKO BP Ekstraklasa 2020/2021 - Kolejka 20

VS

06.03.2021, godz: 15:00, Stadion Miejski w Bielsku-Białej