Narysuj piłkarza!

Tylko podczas akcji krwiodawstwa Oddaj krew, idź na mecz przeprowadzony zostanie konkurs plastyczny dla najmłodszych kibiców, w którym nagrodą będzie wyjście w eskorcie dziecięcej na meczu ligowym!

W niedzielę 12 listopada osoby pełnoletnie będą mogły oddać krew na rzecz potrzebujących z bielskich szpitali w ramach ósmej edycji akcji Oddaj krew, idź na mecz. W tym czasie najmłodsi będą mogli uczestniczyć w przygotowanych atrakcjach i zabawach. Przeprowadzone zostaną turnieje strzałów na specjalną bramkę, którą kibice Górali znają już z rozgrywek w przerwie meczów ligowych. Na najmłodszych czeka także konkurs plastyczny, z wyjątkową nagrodą.

Tylko w czasie trwania akcji krwiodawstwa, czyli w godzinach 11:00 – 16:00 będzie można na przygotowanym stanowisku rysować wybranego zawodnika Górali, a najlepsze trzy prace zostaną nagrodzone uczestnictwem w dziecięcej eskorcie na meczu Podbeskidzia!

UWAGA: Ważne, żeby każda praca na odwrocie była podpisana imieniem i nazwiskiem autora wraz z numerem telefonu kontaktowego.

MENU