Nie tylko prezentacja!

Sama prezentacja drużyny rozpocznie się o 17:00, jednak liczne atrakcje będą czekały na kibiców już od godziny 15:00 w strefie eventowej Gemini Park!

Najpierw tuż przed 15:00 przy sklepie TS Podbeskidzie w Gemini Park dojdzie do oficjalnego przedłużenia współpracy pomiędzy klubem a centrum handlowym, co zapewni obecność sklepu na kolejny rok. 

Punktualnie o 15:00 również w strefie eventowej Gemini Park rozpocznie się konferencja prasowa, na którą zapraszamy także kibiców - pierwszych 50 fanów obecnych na tej części prezentacji otrzyma pamiątkową koszulkę! (Podczas prezentacji drużyny w Parku W DECHE rozdanych zostanie kolejnych 200 koszulek) Przedstawiony zostanie wzór stroju meczowego w jakim występować będą zawodnicy TSP w nowym sezonie. Chcesz zobaczyć koszulkę Podbeskidzia na sezon 2017/18 jako pierwszy? Przyjdź już o 15:00 do Gemini Park.

Następnie otwarta zostanie specjalna wystawa pamiątkowych zdjęć i wspomnień związanych z dwudziestoleciem klubu. Będziemy mogli raz jeszcze przeżyć najpiękniejsze chwile z Góralami! Wystawa dostępna będzie do końca miesiąca, ale warto zobaczyć jej oficjalny wernisaż.

Do właściwej prezentacji drużyny przejdziemy o godzinie 17:00 w Parku W DECHE, wtedy w artystycznej oprawie muzyki Gosi Andrzejewicz poznamy drużynę TS Podbeskidzie, która już w sobotę 22 lipca od meczu pucharowego rozpocznie nowy sezon.

 

MENU