Niższe ceny karnetów

Po pierwszym spotkaniu Podbeskidzia w Bielsku-Białej nadal można kupić karnet na rundę lub cały sezon! Obniżamy ceny!

Chcesz kupić karnet, ale nie zdążyłeś przed pierwszym meczem? Nic straconego – od ceny karnetu odejmujemy koszt jednego spotkania i nadal kupujesz go z korzyścią! Od dziś obowiązują nowe ceny karnetów na rundę Jesień 2017 lub cały sezon 2017/18. Sprzedaż karnetów trwa do końca sierpnia.

Aktualny cennik:

 

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z ZAKUPU KARNETU:

OSZCZĘDNOŚĆ

Karnet = oszczędność czasu i pieniędzy:  Do punktu sprzedaży wybierasz się tylko raz i nie martwisz się o dostępność biletów na każde spotkanie. Kibic kupując karnet otrzymuje 1 do nawet 4 spotkań gratis! Aby zakupić karnet nie musisz posiadać Karty Kibica (Klub zaprzestaje wydawania ich z dniem 1.07.2017, szczegóły na www.bilety.tspodbeskidzie.pl w Regulaminie Sprzedaży Biletów i Karnetów 2017/2018)

LOJALNOŚĆ

Kupujesz karnet co rundę? Doceniamy to! Dla wiernych Kibiców przygotowaliśmy zniżkę lojalnościową, dzięki której aż cztery mecze są gratis! Ponadto otrzymują oni podwójne zaproszenie na wybrany mecz oraz wiele atrakcji, które czekają na Stadionie! Posiadacze karnetów z rundy wiosennej 2017 mają swoje miejsca zarezerwowane przez pierwszy tydzień sprzedaży.

BONUSY

Do każdego karnetu dołączone jest podwójne zaproszenie do wykorzystania na dowolny mecz w sezonie 2017/2018 (więcej informacji na ww.bilety.tspodbeskidzie.pl w Regulaminie Wymiany Kuponu)
Sprzedaż karnetów odbywa się w Oficjalnym Sklepie TS Podbeskidzie w C.H Gemini Park oraz przez internet na www.bilety.tspodbeskidzie.pl
Przed zakupem zapoznaj się z Regulaminem Sprzedaży Biletów i Karnetów na www.bilety.tspodbeskidzie.pl. Wszelkie pytania można kierować telefonicznie: Gemini Sklep 604 279 779, Kasy 604 058 358
MENU