Nocoń: Łatwo nie było

Szkoleniowiec Górali Adam Nocoń podkreślił po meczu, że wynik mylnie sugeruje, że mecz był łatwy, lekki i przyjemny.

Adam Nocoń: Cieszymy się z tego zwycięstwa, tym bardziej że zostało odniesione po ciężkiej walce z bardzo dobrym przeciwnikiem. Wynik wskazuje, że było lekko łatwo i przyjemnie, ale kto widział mecz ten wie, że tak łatwo nie było. Dobrze rozegrany mecz i ważna bramka na 2:0, która bardzo nas uspokoiła, trzecia bramka Sabali to stadiony świata. Wiedzieliśmy że Olimpia to zespół zdyscyplinowany, dobrze gra w obronie i nie był to łatwy przeciwnik. Cieszymy się z wygranej i czekamy na kolejny mecz. 

O braku zmian w pierwszej 11 po ostatnim meczu: Analizowałem poprzednie mecze Podbeskidzia, było dużo rotacji i uznałem, że trochę stabilności też się przyda w tym zespole, żeby zawodnicy zaczęli lepiej funkcjonować w takim ustawieniu. Miałem też dylematy, ale postawiłem na tych samych zawodników i myślę, że nie wyszło to źle.

O cofnięciu się po zdobyciu bramki: W ostatnich meczach cofaliśmy się za daleko, z Łęczną linia obrony była za nisko, strzał Kosznika został odbity, a gdyby obrona stała wyżej być może nie skończyło by się to golem. Dzisiaj już wyraźnie lepiej, graliśmy typowo średnio ustawieni, ale trzeba przyznać, że trochę szczęścia też dziś mieliśmy.

MENU