Nowa koszulka!

Podczas pierwszej części prezentacji drużyny TS Podbeskidzie Bielsko–Biała na nowy sezon 2017/2018 kibicom została zaprezentowana nowa koszulka meczowa.

Zanim jednak przedstawiono koszulkę, doszło do oficjalnego przedłużenia współpracy pomiędzy klubem a Gemini Park. Prezes Podbeskidzia Tomasz Mikołajko wraz z Krzysztofem Brączkiem dyrektorem Gemini Park przypieczętowali pierwszy rok działalności oficjalnego sklepu TS Podbeskidzie i uzgodnili, że sklep funkcjonował będzie również w kolejnym roku.

Chwilę później dalsze zaangażowanie w Podbeskidzie zadeklarował Edward Łukosz, prezes firmy Polskie Mięso i Wędliny ŁUKOSZ - sponsora głównego klubu, który od nowego sezonu będzie wyłącznym sponsorem na przodzie koszulek meczowych. Te właśnie prezes Łukosz odkrył wraz z prezesem TSP przy brawach zgromadzonej grupy kibiców, którzy wcześniej odebrali jubileuszowe t-shirty.

Edward Łukosz:

Urodziłem się na Podbeskidziu, mieszkam tu nadal i jestem zakochany w klubie. Wspólnie z zarządem firmy podjęliśmy decyzję o dalszej współpracy z Podbeskidziem i jesteśmy już z klubem ponad rok. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Panu prezydentowi Jackowi Krywultowi oraz zarządowi klubu za zaufanie dla naszej firmy, mam nadzieję, że ta współpraca będzie bardzo owocna i korzystna przy realizacji zamierzonych działań, które zostały wspólnie wyznaczone. Wierzę też, że nasi piłkarze z logiem firmy Łukosz na piersiach dadzą nam wiele radości i emocji na stadionach całej Polski. Niewykluczone, że w przyszłości również i Europy, a może i dalej. 

Tomasz Mikołajko:

Bardzo trudno jest pozyskać sponsora, który będzie współpracował z klubem wiele lat, a tym bardziej trudno jest nakłonić do zwiększenia zaangażowania w klubie. W tej sytuacji chylę czoła przed prezesem, panem Edwardowem Łukosz, z szacunkiem za to, że jest z nami, a ta współpraca została rozszerzona. Myślę, że Podbeskidzie będzie miało ciekawą koszulkę, ciekawy projekt oraz duże, ładne logo sponsora, które będziemy chcieli dumnie pokazywać i walczyć o 3 punkty w każdym najbliższym meczu. Filarem pierwszym jest miasto Bielsko – Biała i prezydent, który nas bardzo mocno wspiera, filar drugi to firma Łukosz, która dokłada tą nogę, aby Podbeskidzie mogło funkcjonować, rozwijać się oraz aby te cele, które są przed nami mogło realizować. 

Następnie obaj odsłonili wystawę historyczną dotyczącą 20-lat klubu. Na kilkunastu planszach przedstawiona jest historia od czasów przed założeniem klubu, czyli jeszcze w latach przedwojennych, poprzez założycielskie zebranie z 11 lipca 1997 roku, aż po historię najnowszą, gdy Górale występowali w Ekstraklasie i osiągali największe sukcesy w historii bielskiej piłki nożnej. Wystawa będzie w strefie eventowej Gemini Park jeszcze przez 20 dni, dlatego gorąco zapraszamy do jej odwiedzania.

 

MENU