Nowa strona biznesu

Od dziś pod adresem pbc.tspodbeskidzie.pl znajdziecie wszystko to, co łączy biznes i sport w projekcie Podbeskidzie Business Club.

Podbeskidzie Business Club to stale otwarta grupa sponsorów i partnerów biznesowych klubu, którzy regularnie spotykają się i wymieniają doświadczeniami, rozwijając lokalny sport oraz budując relacje biznesowe z innymi przedsiębiorcami z regionu.

Specjalnie dla tych, którzy już uczestniczą w projekcie, aby byli na bieżąco z działaniami PBC, jak i dla tych, którzy zamierzają dołączyć i chcą dopiero poznać czym jest Podbeskidzie Business Club uruchomiliśmy nową, dedykowaną temu projektowi stronę internetową dostępną pod adresem: pbc.tspodbeskidzie.pl

Od dziś na pbc.tspodbeskidzie.pl znajdziecie wszystko to co łączy biznes i sport w projekcie Podbeskidzie Business Club. Relacje ze spotkań, informacje o nowych umowach, rozmowy z przedstawicielami firm wspierających TSP, a także wskazówki jak dołączyć do grona partnerów klubu i oferta na pakiety VIP na mecze Górali. 

Chcesz wynająć sky-box na Stadionie Miejskim? Kupić karnet VIP? A może interesują Cię eleganckie upominki klubowe z kolekcji Podbeskidzie Business Club? Potrzebujesz oferty, kontaktu, chcesz zobaczyć lokalizację i wnętrza sky-boxów?Wszystko to znajdziesz na nowej stronie pbc.tspodbeskidzie.pl

Poznaj Podbeskidzie Business Club z dobrej strony!

MENU