18.06.2017

Oczko: to był dobry mecz

Damian Oczko, który w dzisiejszym meczu zdobył dwie bramki i był postacią wyróżniającą się podsumował wysokie zwycięstwo Podbeskidzia!Damian Oczko: Myślę, że mecz mógł się podobać. Wykonaliśmy założenia taktyczne, które postawiliśmy sobie przed spotkaniem. Od pierwszej minuty wszystko układało się po naszej myśli, dobra gra przełożyła się na zdobycie dwóch bramek jeszcze w pierwszej połowie. W drugiej części oddaliśmy Zawiszy pole do gry, ale wszystko mieliśmy pod kontrolą. Nastawiliśmy się na grę z kontrataku, a pod koniec starcia jeszcze raz zdecydowaliśmy się przejąc inicjatywę, co przyniosło kolejne dwa gole. Najważniejszy cel został zrealizowany, udało nam się wygrać 4:0, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. To był dobry mecz w naszym wykonaniu.Z przebiegu całego spotkania myślę, że nie daliśmy rywalom z Bydgoszczy zbyt wielkich szans na odniesienie korzystnego rezultatu. Na rewanż do Bydgoszczy jedziemy z „czystą głową” i dużym spokojem, aby w dobrym stylu przypieczętować dzisiejszą wygraną i awansować do upragnionej Centralnej Ligi Juniorów.Jeśli chodzi o wykonywane dziś przeze mnie rzuty karne, to przy pierwszym ta sztuka mi się niestety nie udała, ale przed drugą próbą byłem pewien, że bramkarz przeciwników na pewno kolejny raz nie zostanie w środku bramki. Więc uderzyłem w to samo miejsce jak przy pierwszym podejściu i w efekcie udało się zdobyć czwartego gola w tym meczu.