Newsy
02.11.2018

TSP - Chrobry: organizacja dnia meczu

Informacje organizacyjne dla kibiców przed meczem TS Podbeskidzie - Chrobry Głogów
Posiadacze biletów i karnetów 2018/2019Wejście na obiekt odbywa się na podstawie okazanego biletu/karnetu oraz dokumentu tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport, legitymacja szkolna)W celu przyśpieszenia wejścia na stadion przez kołowroty prosimy przygotować do okazania dowód osobisty i karnet/bilet.UWAGA!  KARTY KIBICA STRACIŁY WAŻNOŚĆ - PROSIMY SKANOWAĆ kod na bilecie lub na karnecie nie przykładając karty. Kasy biletoweKasy na Stadionie Miejskim obsługują w zakresie :
  •     sprzedaży biletów
  •     wymiany voucherów
  •     odbioru biletów z konkursów
     
Uwaga bilet jest imienny! Do zakupu biletów i wymiany voucherów wymagany jest dokument tożsamości.Wymagane jest imię,nazwisko i pesel (dotyczy to również dzieci które posiadają pesel).
1.Kasa biletowa K1 ul.Żywiecka (zlokalizowana przy wejściu nr 7) czynna od 10:00 – 13:15: sprzedaż biletów/karnetów,odbiór biletów z konkursów i voucherów2.Kasa biletowa K2 ul.Żywiecka (zlokalizowana przy wejściu nr 5) czynna od 10:00- 14:30: sprzedaż biletów/karnetów,odbiór biletów z konkursów i voucherów3.Kasa biletowa K3 zlokalizowana na Trybunie Północnej czynna 10:00 – 13:15: sprzedaż biletów, odbiór biletów z konkursów, wymiana voucherów, odbiór zaproszeń4.Kasa biletowa K4 zlokalizowana na Trybunie Południowej czynna od 10:00 – 13:15: sprzedaż biletów/karnetów,odbiór biletów z konkursów i voucherów5.Odbiór akredytacji prasowych Recepcja Media na sektorze prasowym 34G, Trybuna Zachodnia.6.Odbiór zaproszeń VIP Recepcja VIP na Trybunie Zachodniej.
Wszystkie stanowiska są dokładnie opisane, prosimy się kierować do odpowiednich punktów.W dniu meczu bilety można zakupić w Kasach przy ul. Żywieckiej, w Oficjalnym Sklepie TS Podbeskidzie w C.H Gemini Park, w Salonach Kolporter oraz na Stacjach Paliw MIXPOL.Do zakupu biletów/karnetów i wymiany voucherów wymagany jest dowód osobisty albo inny dokument tożsamości.Przed podejściem do okienka prosimy o przygotowanie numeru PESEL każdej osoby (dzieci również). Znacznie przyspieszy to proces sprzedaży.  
powrót do listy

Następny mecz

Następny mecz

Fortuna 1 Liga 2019/2020 - Kolejka 14

VS

19.10.2019, godz: 18:00, Stadion Miejski w Bielsku-Białej