Orto Med Sport Bielsko-Biała z TSP!

Orto Med Sport Bielsko-Biała, czyli centrum medyczno-rehabilitacyjne łączące tradycyjny profesjonalizm z innowacyjnymi metodami leczenia sponsorem Podbeskidzia!

Nowy sponsor Podbeskidzia to nowa marka na bielskim rynku , która jednak w skali kraju, a nawet Europy jest świetnie znana. Orto Med Sport otwiera swój bardzo dobrze wyposażony gabinet w Bielsku-Białej przy ulicy Kazimierza Wielkiego 26 i rozpoczyna współpracę z TSP jako Sponsor Silver. 

Orto Med Sport to centrum medyczno-rehabilitacyjne łączące tradycyjny profesjonalizm z innowacyjnymi metodami leczenia. Personel pomoże nie tylko profesjonalnym sportowcom, a wszystko w myśl przyświecającej zasady - każdy pacjent zasługuje na najlepszą i najnowocześniejszą terapię.

Orto Med Sport Bielsko-Biała na Facebook'u 

Umowę o współpracy parafowali prezes TSP Tomasz Mikołajko oraz współzałożyciel Orto Med Sport w Bielsku-Białej, współpracujący z naszym klubem nie od dziś Dominik Chałupnik, którego namówiliśmy na krótką rozmowę.

 

 

Marka Orto Med Sport debiutuje w Bielsku-Białej, ale z waszego doświadczenia i warsztatu można było korzystać już wcześniej.

Dokładnie. Już od jakiegoś czasu współpracujemy z drużyną TS Podbeskidzie, a teraz szerzej swoje doświadczenie przełożymy na cały bielski rynek, pacjentów, sportowców, którzy będą mogli się u nas nie tylko leczyć, ale też regenerować, a co za tym idzie jak najszybciej wracać do uprawiania sportu. 

Co Orto Med Sport Bielsko-Biała ma w swojej ofercie? 

Oferujemy wszystko to, co obecnie w medycynie jest na topie. Najnowocześniejszy sprzęt, najnowocześniejsze metody leczenia, jak również regeneracje profesjonalnych zawodników, czy też sportowców-amatorów - to wszystko będzie można znaleźć w ofercie Orto Med Sport Bielsko-Biała. Gabinet z czasem będzie się jeszcze bardziej rozwijał, co oczywiście posłuży poszerzeniu oferty.

Jaki sprzęt macie do dyspozycji? 

Sprzęt to również europejski top. Game Ready, Vertimax, różne drenaże limfatyczne, fale uderzeniowe, kąpiele lodowe i wiele innych sprzętów. Poza wysokiej jakości sprzętem przeprowadzamy również m.in. hirudoterapii czyli leczenia pijawkami. Niemal wszystko to, co klient sobie wymarzy, będzie dla niego dostępne. 

Ty sam masz już bogate doświadczenie w pracy ze sportowcami, nie tylko w TSP. 

Swoją karierę zawodową rozpoczynałem w Reprezentacjach Polski w piłce nożnej jak i w narciarstwie alpejskim, ale pracowałem również z siatkarzami czy pływakami. Moja praca ze sportem jest więc związana nie od dziś. Z Podbeskidziem pracuję już od kilku lat przy zarówno z młodzieżowymi zespołami, jak i pierwszą drużyną. 

Korzystasz też z doświadczeń kolegów po fachu, bo Orto Med Sport jest marką świetnie znaną w innych zakątkach Polski. 

Dokładnie. Orto Med Sport został założony w Łodzi przez naszego pioniera, lek. med. Bartłomieja Kacprzaka, z którym moja znajomość rozpoczęła się właśnie podczas pracy w Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Do zespołu Orto Med Sport należy wielu fachowców, fizjoterapeutów, również w OMS Bielsko-Biała, którzy mają za sobą wiele szkoleń i nieustannie uczestniczą w kolejnych, aby udoskonalać swoje umiejętności i być na bieżąco z najnowszymi trendami w ortopedii i fizjoterapii. Marka Orto Med Sport jest marką nie tylko polską, ale już europejską, gdyż wielu pacjentów naszych gabinetów to pacjenci pochodzący z różnych zakątków Europy. 

MENU