Pako Lorente na dłużej z TSP

Podbeskidzie kontynuuje współpracę z marką odzieżową Pako Lorente. Już blisko od dwóch lat ta marka jest sponsorem technicznym klubu.

Pako Lorente jako jedna z niewielu polskich marek jest tak mocno zaangażowana we wspieranie sportu i drużyn sportowych. Z TS Podbeskidzie Pako Lorente jest związane od 2015 roku, kiedy to podczas oficjalnej prezentacji – zawodnicy i sztab szkoleniowy wystąpili w specjalnie wybranych dla nich klasycznych, granatowych garniturach Pako Lorente uzupełnionych dodatkami i akcesoriami.

Pako Lorente dba o wizerunek sportowców i drużyn, którzy reprezentują̨ nasz kraj na arenie polskiej i międzynarodowej. Dzięki współpracy z Pako Lorente drużyna TS Podbeskidzie i jej zawodnicy na oficjalnych wystąpieniach prezentują się modnie i elegancko tak jak inne światowe drużyny. 

W południowej Polsce aktualnie działa 10 salonów Pako Lorente, nasi klienci to również kibice TS Podbeskidzie dlatego też zdecydowaliśmy się na współpracę z klubem TS Podbeskidzie aby drużyna reprezentowała ich region w najlepszym stylu – jak mówi prezes Rafał Chrapkowicz - region Podbeskidzia jest mi bliski, tu się wychowałem i stawiałem pierwsze kroki w biznesie dlatego też z chęcią i dumą wspieram drużynę TS Podbeskidzie.

Także prezes Tomasz Mikołajko z nadzieją patrzy na dalszą współpracę z Pako Lorente: Kontynuujemy wspólne działania z marką Pako Lorente, co bardzo mnie cieszy, dzięki temu zawodnicy i pracownicy klubu podczas oficjalnych wystąpień prezentują się z najwyższą elegancją i klasą.

 
Na kartach kalendarza na 2017 rok zawodnicy wystąpili w odzieży Pako Lorente

Mężczyźni wybierający Pako Lorente mają do wyboru stylizacje na każdą okazję zaczynając od klasycznych, biznesowych po casualowe, wyróżniające się na tle zachowawczej mody męskiej. Proponowane w kolekcjach Pako Lorente modele garniturów, spodni, koszul, płaszczy, kurtek i butów poprzez wypracowane konstrukcje podkreślają atuty męskiej sylwetki i zapewniają komfort użytkowania. Różnorodność fasonów i dbałość o detale oraz ciekawa kolorystyka asortymentu z kolekcji Pako Lorente jest wizytówką marki. Kolekcje ubrań uzupełnione są dodatkami i akcesoriami które dopełniają stylizacje. 

Kolekcje tworzone przez Pako Lorente są projektowane  zgodnie z obowiązującymi trendami w modzie tak by spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. 

Zachęcamy do odwiedzenia nowego sklepu marki na pakolorente.com i poznania oferty na sezon wiosenno-letni od Pako Lorente. 

MENU