Pierwszy trening w Bronowie!

Przedszkolaki Podbeskidzia rozpoczną zajęcia w Bronowie – tam otworzona została najnowsza lokalizacja, w której trenować będą najmłodsi Górale.


Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych oraz tych, którzy jeszcze się wahają czy zapisać swoją pociechę na zajęcia sportowe Podbeskidzia, na pierwszy, otwarty trening. Odbędzie się on w najbliższą środę 10 maja o godzinie 17:00 na sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Bronowie.

Program Przedszkolaki Podbeskidzia ma na celu stworzenie dzieciom idealnych warunków do rozwoju sprawności fizycznej i umysłowej, poprzez zajęcia z piłką, które wyrabiają cechy motoryczne oraz budują poczucie własnej wartości i pewności siebie.

Zajęcia organizowane są z myślą o najmłodszych adeptach piłki nożnej, zarówno dziewczynkach jak i chłopcach, w wieku od 3 do 7 roku życia. Uczestnicy mogą liczyć na możliwość skorzystania z wielu atrakcji organizowanych przez Podbeskidzie. Na przykład udział w imprezach okolicznościowych, wyprowadzanie zawodników pierwszego zespołu na mecze ligowe, cykliczne otrzymywanie biletów na wspólne oglądanie piłkarskich starć bielszczan, a także gadżetów TSP oraz szeregu ciekawych niespodzianek!

Aktualnie zajęcia Przedszkolaków Podbeskidzia odbywają się w Szkole Podstawowej na 20 na Złotych Łanach w Bielsku-Białej, w SP 28 w Hałcnowie, SP 29 w Komorowicach, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mazańcowicach oraz w Ligocie: w SP 2 i Zespole Szkół. 

MENU