Podaruj prezent z pasją

Bony podarunkowe TSP to najlepszy prezent dla każdego kibica Górali! Już od jutra dostępne w sprzedaży!

Święta tuż, tuż, więc dla fanów Podbeskidzia przygotowaliśmy specjalną ofertę! Wiemy, że część z Was już teraz zastanawia się nad prezentami dla najbliższych, a jeśli wśród nich jest kibic Górali nasza propozycja to strzał w "10"! O czym mowa? To bon podarunkowy na karnet na najbliższą rundę - WIOSNA 2018! Osiem wyjątkowych spotkań na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej w jednym upominku! Podaruj najbliższym piłkarską wiosnę z TSP! Jeśli chcesz sprawić wyjątkowy prezent musisz odwiedzić nasz Oficjalny Sklep TS Podbeskidzie w Geminii Park! Bony dostępne będą już od jutra!

Bon podarunkowy upoważnia do wyboru dowolnej kategorii karnetu na Rundę Wiosna 2018 na Trybunę Wschodnią lub Zachodnią w kwocie 90zł i 120 zł. Bon należy wymienić na karnet w okresie sprzedaży karnetów zgodnie z harmonogramem opublikowanym na stronie klubu. 

Bon to mało? W naszym sklepie znajdziecie mnóstwo upominków - nie tylko piłkarskich - sygnowanych herbem TS Podbeskidzie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na www.sklep.tspodbeskidzie.pl


REGULAMIN SPRZEDAŻY I REALIZACJI BONÓW PODARUNKOWYCH

MENU