Podbeskidzie Business Cup coraz bliżej

Już 21 maja w Jasienicy odbędzie się impreza jakiej jeszcze nie było! Sponsorzy i partnerzy Podbeskidzia wyjdą na murawę i zmierzą się o puchar i atrakcyjną wycieczkę dla całej drużyny!

Pierwszy raz w historii rozegrany zostanie piłkarski turniej partnerów i sponsorów Podbeskidzie Business Cup. Już w najbliższy czwartek na klubowym profilu na facebooku przeprowadzona zostanie transmisja na żywo z losowania grup turniejowych - a dziś przedstawiamy wszystkie uczestniczące w zawodach drużyny:

Rozgrywki piłkarskie, których celem jest integracja środowiska biznesowego skupionego wokół Podbeskidzia to tylko jedna z atrakcji imprezy, która odbędzie się 21 maja w Jasienicy na obiektach  LKS „Drzewiarz”. Na boisku będzie toczyła się zacięta rywalizacja pomiędzy reprezentacjami klubowych partnerów i sponsorów o nagrodę główną – wycieczkę do Pragi dla całej drużyny od Biura Podróży MARCO. Poza murawą trwać będzie festyn rodzinny, na który zapraszamy także kibiców. Dla gości w każdym wieku czekają liczne atrakcje w strefie gastronomicznej (grill) oraz strefie zabawy dla najmłodszych gdzie będą dmuchańce, animatorzy oraz klubowa maskotka Beskidek.

Honorowy patronat nad imprezą objął Jacek Krywult Prezydent Bielska-Białej, oraz Janusz Pierzyna wójt Gminy Jasienica.

Patronami medialnymi są Sportowe Beskidy oraz Kronika Beskidzka.

MENU