Podbeskidzie Business Cup II - ostatnie miejsce czeka!

Już 16 grudnia odbędzie się kolejna edycja imprezy piłkarskiej dla sponsorów i partnerów TSP! To już ostatnia chwila na zapisy - pozostało ostatnie miejsce!

Pierwsza edycja pucharu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, czas więc na wydanie zimowe! Kto tym razem sięgnie po tytuł i do kogo na najbliższy czas trafi puchar? Triumfatorem pierwszego turnieju Podbeskidzie Business Cup została drużyna Piekarni Rąba, ale jej przeciwnicy natychmiast zapowiedzieli rewanż podczas kolejnej edycji zawodów. Czas więc najwyższy ponownie sprawdzić się na boisku!

Co należy zrobić, aby wziąć udział w turnieju? Wystarczy pobrać formularz zgłoszeniowy, uzupełnić go danymi drużyny i zawodników oraz wysłać na adres: turniej@tspodbeskidzie.pl. Więcej informacji pod numerem telefonu: 668 590 654. Spieszcie się, bo pozostało już tylko jedno miejsce!

Rozgrywki piłkarskie, których celem jest integracja środowiska biznesowego skupionego wokół Podbeskidzia to tylko jedna z atrakcji imprezy, która odbędzie się 16 grudnia w Bielsku-Białej na hali przy ulicy Karbowej. Na parkiecie będzie toczyła się zacięta rywalizacja pomiędzy reprezentacjami klubowych partnerów i sponsorów o nagrodę główną – wycieczkę dla całej drużyny od Biura Podróży MARCO. Atrakcji będzie wiele i to także poza parkietem - gry i zabawy dla dzieci, strefa kateringowa, a także klubowa strefa Podbeskidzia. Rezerwujcie więc czas, czekamy tego dnia na każdego! 

Honorowy patronat nad imprezą objął Jacek Krywult Prezydent Bielska-Białej. Patronami medialnymi są Sportowe Beskidy oraz Kronika Beskidzka.

Aby zgłosić udział drużyny w turnieju Podbeskidzie Business Cup należy pobrać formularz zgłoszeniowy, uzupełnić go danymi drużyny i zawodników oraz wysłać na adres: turniej@tspodbeskidzie.pl. Więcej informacji pod numerem telefonu: 668 590 654

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Tak było latem podczas I edycji pucharu:

MENU