Podbeskidzie Business Cup: ostatnie miejsce wolne!

W najbliższą niedzielę sponsorzy, partnerzy i przyjaciele TS Podbeskidzie zmierzą się w kolejnej, trzeciej już edycji turnieju piłkarskiego PBC - zostały jeszcze wolne miejsca dla drużyn!

Zapowiada się kapitalna niedziela w rodzinnej atmosferze z piłkarskimi emocjami - po raz trzeci na boisku spotkają się drużyny stworzone ze sponsorów i partnerów Podbeskidzia. Zwykle obserwujący mecze Górali w Nice 1 Lidze sami przywdzieją piłkarskie trykoty i wybiegną na murawę stadionu w Jasienicy. Początek imprezy o godzinie 9:00.

Na murawie zawodnicy walczyć będą o główne trofea - puchar Prezydenta Bielska-Białej oraz wycieczkę dla całej drużyny ufundowaną przez Biuro Podróży "MARCO".

Ostatnia edycja rozegrana w hali pod Dębowcem zakończyła się wygraną zespołu browaru "Tyskie", ubiegłoroczny letni turniej zwyciężyła Piekarnia Rąba - kto będzie najlepszy w III turnieju Podbeskidzie Business Cup, okaże się w niedzielę.

Poza murawą trwać będzie festyn rodzinny, na który zapraszamy także kibiców. Dla gości w każdym wieku czekają liczne atrakcje w strefie gastronomicznej (grill) oraz strefie zabawy dla najmłodszych gdzie będą dmuchańce, animatorzy oraz klubowa maskotka Beskidek.

Reprezentacje sponsorów i partnerów prosimy o zgłoszenia poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego.

REGULAMIN TURNIEJU

MENU